Merhaba!


Ben Feyza,1993 Bursa doğumluyum,İstanbul’da yaşıyorum ,evliyim ve küçük bir oğlum var.


Benim için sade olan çoğu zaman farketmeden yöneldiğim tutum, sakin ise kendimi bildim bileli bana yakıştırılan ve değerini şimdilerde daha iyi anladığım bir hal… sadesakin.com‘a hoşgeldiniz.


Evet, hayat bazen çok zor,yoğun ve karmaşık,sade ve sakinlikten çok uzak olabiliyor.Ancak gereksiz fazlalıklardan kurtulup,daha sağlıklı alışkanlıklar edinmeye başladıkça daha güzel tecrübeler kazanabileceğimize inanıyorum.

Sadelik en yüksek gelişmişlik düzeyidir.

Leonardo da vıncı

Hemen şimdi gözümüzü kapatıp hayal edelim,kapıdan girdiğimizde karşılaştığımız her şey bize keyif veriyor.Gardrobu açtığımızda bizi bekleyen kıyafetlerimizin her birinin içinde kendimizi güzel ve rahat hissediyoruz.Her şey yerli yerinde,ortalık dağıldığındaysa kolayca toplayıp temizleyebiliyoruz.


Önemli ve dikkat gerektiren bir işin başına oturduğumuzda dikkat dağıtacak hiçbir şey yok.Evde,işte ve hayatın her alanında sakince sadeleşiyoruz,böylelikle sevdiklerimizle daha fazla zaman geçirebiliyoruz.


İşte benim sade sakin hayalim!


Bu hayale ortak olmak isterseniz sadesakin.com’da ilham alışverişi yaparak birbirimize yardımcı olabiliriz. Umarım bu yolculuk hayatımıza mutluluk,rahatlık,keyif,huzur,nefes alacak daha çok alan ve daha çok zaman katar.

Sevgiler…